0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Apie mus

 


Natūrali išdirbta oda – nepaprasta medžiaga. Tarytum gija tarp gyvosios ir negyvosios gamtos, ji neleidžia atitrūkti nuo natūralaus kaitos ciklo, spirale tįstančios buities raidos, byloja apie visą lygiuojančią organinę kilmę ir vienodą baigtį.

Odiniai daiktai savaime unikalūs. Jie neabejotinai deklaruoja gyvybę, šilumą, savastį...

Jie atsparūs laiko išmėginimams – nesusidėvi, o fiziologiškai sensta, ilgainiui tapdami panašūs į pagarbą pelniusius didelės patirties žmones...
Jie – tikrojo saugumo ir komforto garantas, niekad nepasiduodantys kičui bei masinės gamybos atmestinumui, būdingam šiuolaikinei greičio persmelktai industrijai.
Jie – ilgaamžiai, prašmatnūs, gundantys, netrunkantys įgyti pasitikėjimo, nepaklūstantys kasdien kintančioms mados tendencijoms – visada madingi.
Jie – nuoroda į gerą skonį, pozityvų snobizmą, aukštus standartus, traukiantys prisiliesti, dėvėti, turėti...

UAB „Arenalis“ įkurta 1996 m. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba įvairiomis natūraliomis odomis ir avikailiais. Mes tiekiame odas iš įvairių pasaulio šalių – Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Vokietijos, Turkijos, Lenkijos, Kinijos. Mūsų asortimente įvairiausios paskirties natūrali oda: drabužiams, baldams, automobilių salonams, galanterijai, avalynei.

Augant ir įvairėjant klientų poreikiams, nuolat plečiame tiekiamos produkcijos asortimentą.

Nuolat bendradarbiaujame su stambiausiais ir patikimiausiais šalies odinių drabužių, galanterijos, baldų gamintojais. Mūsų partneriai yra ir smulkesni automobilių salonų gamintojai, siuvimo ateljė, avalynės ir baldų remontininkai, įvairūs drabužių ir interjero dizaineriai.

Mūsų tikslas – ne tik patiekti klientams atskiras medžiagas, bet ir suteikti kvalifikuotą informaciją apie jas. Tiekdami klientams ypač kokybiškus produktus, siekiame geriausio kainos ir kokybės derinio. Klientams siūlome tikrąsias vertybes, kurių išskirtinės savybės – natūralumas ir ilgaamžiškumas!

Džiaugiamės esamais klientais ir nuolat ieškome naujų. Jeigu dar nesate mūsų klientas, tikimės, jog juo tapsite artimiausiu metu. Kviečiame visus abipusiškai naudingam bendradarbiavimui!
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti